Być jak Batman

0

Pamiętacie Batmana i jego pojazd Batmobile? Pewien obywatel Szwecji zapragnął upodobnić się do swojego ulubionego superbohatera i skonstruował replikę pojazdu mrocznego rycerza.

Marzenia mogą być małe i duże, związane z rzeczami, finansami lub z naszą pasją, rzeczywiste i całkowicie oderwane od rzeczywistości. Są też takie zupełnie oryginalne, na których spełnienie może pozwolić sobie tylko garstka ludzi. Do tej garstki szczęśliwców należy pewien szwedzki obywatel, który postanowił, że zostanie Batmanem.

Kim jest rycerz bez swojego miecza i rumaka? Kim jest Batman bez swojego pojazdu zwanego Batmobile? Szaleńcem, który wcisnął się w dziwaczny kostium. Z takiego założenia wyszedł pewien Szwed, który skonstruował własny Batmobile, aby bliżej mu było do prawdziwego superbohatera. Budowa pojazdu zajęła mu trzy i pół roku, pochłaniając środki finansowe rzędu miliona dolarów. Auto powstało na bazie samochodu Lincoln Continental z 1973 roku. Pojazd jest wyposażony w broń, tylne kamery, regulację wysokości, plazmowe ekrany, system kontroli za pomocą mowy, nawigację satelitarną oraz odtwarzacz DVD, dla zabicia nudy w leniwe dni.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułOstrożnie z klimatyzacją
Następny artykułPrzy stole z F1