Audi A3 Limousine już od 1155 zł miesięcznie

W polskich salonach pojawił się najnowszy model Audi – A3 Limousine. Długo wyczekiwany, kompaktowy sedan z segmentu premium jest dostępny już od 1155 zł miesięcznie w trzech rozwiązaniach finansowych Audi Finance: AutoCredit, Kredycie Opłacalna Rata oraz Leasingu 104,99%.

Audi A3 Limousine to najnowsza propozycja producenta z Ingolstadt. Model łączy klasyczny podział bryły samochodu na trzy strefy z dynamiką auta coupé. Lekka konstrukcja, mocny i efektywny układ napędowy oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu infotainment i najnowocześniejsze systemy wsparcia kierowcy to cechy charakterystyczne nowego Audi A3 Limousine. Wzorową dynamikę jazdy gwarantują nowoczesne silniki TFSI i TDI

Trzy rozwiązania finansowe Audi Finance – najkrótsza droga do nowego Audi A3 Limousine
Samochód można nabyć już od 1155 zł miesięcznie. Tak niska rata jest dostępna w trzech różnych rozwiązaniach finansowych z oferty Audi Finance – od krótkoterminowych po długoterminowe, z wymianą auta lub bez. W zależności od preferencji i oczekiwań, klienci mogą skorzystać z kredytów: AutoCredit lub Kredyt Opłacalna Rata oraz z Leasingu Opłacalna Rata 104,99%.

Klientom salonów Audi zainteresowanym niską miesięczną ratą i komfortową wymianą auta na nowe, Audi Finance oferuje innowacyjne rozwiązanie kredytowe – AutoCredit. To produkt, dzięki któremu po trzech lub czterech latach z łatwością można wymienić auto na nowe. W przypadku gdy właściciel będzie chciał zwrócić samochód, Volkswagen Bank Polska gwarantuje jego odkup. Dzięki temu klient nie musi się martwić o sprzedaż auta na rynku wtórnym. Jeśli klient zdecyduje się na zachowanie samochodu, może go zatrzymać w ramach spłaty jednorazowej lub rozłożonej na raty. AutoCredit jest dostępny bez konieczności angażowania kapitału własnego na zakup samochodu – wkład własny już od 0%. Klienci mogą wybrać dogodny okres kredytowania (36 lub 48 m-cy), wysokość wkładu własnego (od 0% do 30%) oraz limit rocznego przebiegu (20 lub 30 tys. km rocznie). Oprocentowanie nominalne wynosi 4,99%.

Klienci zainteresowani zakupem nowego Audi A3, mogą również skorzystać z Kredytu Opłacalna Rata dostępnego w ofercie Audi Finance. Jest to klasyczny kredyt ratalny z atrakcyjnym oprocentowaniem, wynoszącym 4,99%. Wysokość miesięcznych rat jest dostosowywana do potrzeb i możliwości klienta. Kredyt Opłacalna Rata charakteryzuje się długim okresem kredytowania – od 12 aż do 84 miesięcy oraz indywidualnie ustalaną wysokością wkładu własnego (już od 0%).

Dla przedsiębiorców Audi A3 Limousine dostępne jest również w promocyjnej ofercie Audi Leasing 104,99%. W ramach Leasingu Opłacalna Rata klienci mogą wybrać dogodny okres leasingowania (od 24 aż do 60 m-cy) oraz wysokość opłaty wstępnej (od 10% do 45%). Dodatkowo indywidualnie ustalana jest wartość wykupu samochodu.

Źródło: Audi