Szpanerska Skoda Rapid Spaceback Style Plus

Wraz z debiutem rynkowym modelu Rapid Spaceback w ofercie pojawia się wersja limitowana Style Plus.

Wersja Style Plus ma przede wszystkim rzucać się w oczy, dlatego na liście wyposażenia znalazły się takie elementy jak panoramiczny dach, przedłużona szyba pokrywy bagażnika, czarny spoiler tylny i lusterka zewnętrzne, przyciemnione tylne światła oraz przednie reflektory przeciwmgłowe z czarnym wnętrzem i funkcją doświetlania zakrętów „CORNER”. Idealnym dopełnieniem są 17-calowe obręcze Ray ze stopów lekkich, utrzymane w czarno-srebrnej stylistyce.

Skoda-Rapid-Spaceback-Style-Plus-3Również wewnątrz Rapid Spaceback Style Plus zaskakuje wieloma elementami podkreślającymi jego sportowy, stylowy charakter. Wśród nich warto wymienić trójramienną, wielofunkcyjną kierownicę obszytą skórą, sportowe fotele ze zintegrowanymi zagłówkami oraz stalowe nakładki na pedały. O odpowiednią atmosferę wewnątrz dba również czarna deska rozdzielcza z dekorem Piano Black lub opcjonalnie Piano White oraz tapicerka Dynamic z czerwonymi lub szarymi dodatkami.

Rapid Spaceback Style Plus oferuje nie tylko dodatki stylistyczne, ale także wiele przemyślanych rozwiązań poprawiających komfort jazdy i przyjemność użytkowania samochodu, na przykład tylne czujniki parkowania, elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu, fotel pasażera regulowany na wysokość, 6 głośników, klimatyzację Climatic czy komputer pokładowy.

Model Rapid Spaceback Style Plus dostępny jest z tymi samymi jednostkami, co pozostałe wersje, czyli z silnikami benzynowymi o mocy 75, 85, 105 lub 122 KM oraz wysokoprężnymi o mocy 90 lub 105 KM. Dla wybranych silników dostępna jest dwusprzęgłowa, automatyczna przekładnia DSG.

Ceny modelu Rapid Spaceback Style Plus startują z poziomu 57 050 zł.

Skoda-Rapid-Spaceback-Style-Plus-2

Skoda-Rapid-Spaceback-Style-Plus-4

Źródło: Skoda