Rozrywka dla każdego

Nowy model Clarion VZ509E zapewnia dwustrefową rozrywkę, czyli niezależne strefy dla przedniej i tylnej części samochodu, w których użytkownicy mogą korzystać jednocześnie z różnych źródeł audio-wideo. Urządzenie to nie tylko wysoka jakość dźwięku i odtwarzania wideo, ale także przyjemność i prostota obsługi.

Clarion VZ509E charakteryzuje się subtelnym wyglądem, który połączony został z wysoką jakością dźwięku i zaawansowanym interfejsem graficznym użytkownika. To wszystko tworzy przykuwające uwagę urządzenie z zaawansowanymi funkcjami. Nowa jednostka multimedialna VZ509E posiada tylko 4 zintegrowane przyciski służące do kontroli całego urządzenia. Wraz z nowym, czytelnym menu wysokiej rozdzielczości wyświetlanym na ekranie dotykowym, użytkownicy mają dostęp do bardzo szerokich możliwości regulacji i ustawień.

Clarion VZ509E obsługuje wszystkie popularne standardy odtwarzania audio i wideo takie jak DVD, DivX, MP3, WMA czy AAC zapisane na dyskach CD, DVD czy pamięci przenośnej USB. Użytkownicy iPod / iPhone mogą podłączyć swoje urządzenia za pomocą oryginalnych przewodów Apple i w pełni sterować wyborem utworów z dotykowego ekranu VZ509E.

Firma Clarion zastosowała liczne funkcje poprawy jakości dźwięku z popularnych formatów jak MP3 / WMA czy AAC. BBE MP przywraca utracone w procesie kompresji harmoniczne, a Beat EQ oraz wbudowane filtry HPF/LPF i 24 bitowy przetwornik dbają o najwyższą jakość dźwięku. Liczne wyjścia i wejścia audio – wideo umożliwiają rozbudowę systemu o zewnętrzne wzmacniacze, kamerę cofania czy urządzenia przenośne.

Clarion VZ509E umożliwia też bezpośrednie podłączenie i sterowanie nową nawigacją Clarion NP509E bazującą na interfejsie iGO 8.3 z mapą 44 krajów Europy, zawierającą budynki 3D, bogatą bazę interesujących miejsc POI czy dane o ukształtowaniu terenu. Zestaw Clarion’a składający się z VZ509E i NP509E dostępny jest do końca wakacji w promocyjnej cenie 4.444 PLN u Autoryzowanych Dealerów Clarion na terenie Polski(adresy dostępne na www.clarion.pl)