Porsche Cayenne z wnętrzem od Louis Vuitton!

c1

O ekstrawaganckich pomysłach firmy Techart przekonaliśmy się już niejednokrotnie. Firma zajmuje się zaawansowanym tuningiem samochodów sportowych, przede wszystkim spod znaku Porsche.

c4

Techart bierze na warsztat praktycznie wszystko, co Porsche wypuści na rynek. Przerabia wszelkie odmiany 911-ki, mniejszego Caymana i Boxstera, a także większą Panamerę. Szczególnie jednak firma upodobała sobie przeróbki SUV-ów. Cayenne jest chyba najczęściej tuningowanym modelem, opuszczającym bramy Techartu.

Czy to jeszcze jest stylowe?

Prezentowany Cayenne z zewnątrz wydaje się być zwykłym samochodem. Ale nie do końca. Na codzień nie widujemy raczej aut polakierowanych na ciemne matowe bordo, z wątpliwej urody nakładkami na reflektory, dwukolorowymi felgami i niezbyt ładnymi końcówkami układu wydechowego. To, co najciekawsze w tym modelu mieści się jednak w środku. Niemal całe wnętrze przywdziane zostało w logo luksusowego domu mody Louis Vuitton. Rozumiemy jedno, dwa może trzy loga, gdzieś na gałce skrzyni biegów, czy np. zagłówkach. Ale pokrywać tym logo całą deskę rozdzielczą i fotele?

Dodajmy jeszcze, że to ‘Louis Vitton-owskie’ Cayenne sfotografowane zostało na ulicach Albanii.

c2

c3