Pasy nie będą dokuczać

0

Podróże z przyjaciółmi zawsze mijają szybciej, niż te w pojedynkę. Najlepszym przyjacielem naszych maluchów jest miękki pluszowy miś, który pozwala osłodzić dzieciom chwile spędzone w aucie. Z misiem raźniej a teraz także wygodniej.

Pasy bezpieczeństwa potrafią dokuczać nam dorosłym. Uwierają i uciskają sprawiając, że marzymy o tym, aby jak najszybciej wysiąść z auta. Najmłodsi również są przypięci pasami bezpieczeństwa i tak, jak czasami my, i oni mogą ich mieć zwyczajnie dość. Wtedy zamiast dzielnie znosić uroki podróży zaczynają się wiercić, narzekać i płakać.

Pisałyśmy już o nakładkach na pasy, które mogą zwiększyć komfort podróżowania przyszłych mam. Teraz przyszedł czas na coś dla najmłodszych. Nakładki na pasy wykonane z delikatnych, przyjemnych w dotyku materiałów zapobiegają uczuciu dyskomfortu spowodowanego przez kontakt fragmentu pasa z delikatną skórą dziecka. Kolorowe nakładki z przyszytą maskotką, może to być np. Prosiaczek, Myszka Miki czy słodki miś, zachęcą dziecko do zapinania pasów oraz sprawią, że czas spędzony w aucie nie będzie się dłużył.

Nakładki na pasy bezpieczeństwa z maskotką znajdziemy w polskich i zagranicznych sklepach internetowych. Za jedną nakładkę zapłacimy od 22 do 60 zł.

Produkty, które możemy znaleźć w polskich sklepach internetowych: