Opel ADAM by Bryan Adams

Opel ADAM oferuje niemal nieskończone możliwości w zakresie personalizacji. Potwierdza to edycja specjalna ADAM by Bryan Adams w stylu kamuflażu. Kanadyjski muzyk i fotograf zaprojektował tę limitowaną serię samochodów w ramach współpracy z firmą Opel.

Fani piosenkarza mogą teraz kupić na aukcji jeden z egzemplarzy Opla ADAMa w wersji sygnowanej nazwiskiem idola. Producent samochodów z Rüsselsheim postanowił sprzedać siedem samochodów z tej ekskluzywnej serii na aukcji, z której wpływy będą przeznaczone na cele charytatywne. Aukcja rozpoczęła się 6 października na największym niemieckim portalu aukcji charytatywnych United Charity. Oferty na Opla ADAMa w stylu kamuflażu można składać na stronie dostępnej pod linkiem www.unitedcharity.de/OpelAdam do 21 listopada 2014 r. Wszystkie pieniądze z aukcji trafią na konto Fundacji Bryana Adamsa. Fundacja troszczy się o potrzebujących z całego świata.

Fundacja Bryana Adamsa, założona w 2006 r. przez kanadyjskiego muzyka rockowego, stawia sobie za cel podnoszenie jakości życia ludzi na całym świecie. Fundacja otacza opieką osoby najbardziej potrzebujące. W szczególności stara się zapewniać szanse w zakresie edukacji i nauki dzieciom i młodzieży z całego świata.

Oprócz zaprojektowania Opla ADAM w stylu kamuflażu, Bryan Adams wykonał także zdjęcia do Kalendarza Opla na 2014 r. i objął kierownictwo artystyczne nad tą publikacją. W sesji zdjęciowej wzięła udział m.in. Małgosia Bela, polska top modelka należąca do ścisłej światowej czołówki. Publiczna prezentacja kalendarza odbyła się na początku bieżącego roku w Monachium, pod hasłem „THE ADAM BY BRYAN ADAMS”.

Źródło: Opel