Odśwież wnętrze samochodu na wiosnę

Przez całą zimę tapicerka narażona na działanie wilgoci, która powoduje, że gromadzą się w niej bakterie, mikroorganizmy i wiele innych niewidocznych dla oka zagrożeń. Aby wyeliminować tego typu zagrożenia i dodatkowo odświeżyć wnętrze samochodu na wiosnę, o tapicerkę należy zadbać, najlepiej z wykorzystaniem przeznaczonych do tego środków.

Do tapicerki samochodu, podobnie jak i innych elementów wnętrza wykonanych z tkaniny, podejść trzeba z odpowiednią dbałością. Czyszczenie wnętrza samochodu należy zacząć od dokładnego odkurzenia, zwłaszcza w miejscach trudniej dostępnych. Można zrobić to również na stacji benzynowej. Obecnie każda sieciowa stacja dysponuje takim urządzeniem i to o znacznie większej sile ssania, niż urządzenia domowe.

tapisPo dokładnym odkurzeniu, można przystąpić do prania tapicerki. Kierowcy, którzy lubią sami zadbać o wnętrze swojego auta, mają do wyboru szeroką gamę produktów dostępnych na rynku. Jednym z nich jest K2 Tapis, który pozwoli na dokładne wyczyszczenie tapicerki i pozbycie się zabrudzeń. Środek przenika w głąb czyszczonej powierzchni i usuwa brud oraz tłuste i zaschnięte plamy nawet z najgłębszych warstw tkaniny, przywracając czyszczonym powierzchniom ich naturalny kolor.

Ponadto neutralizuje nieprzyjemne zapachy i pozostawia we wnętrzu samochodu przyjemny aromat.