Nowy minivan od Dacii

Od tego roku właściciele dużych rodzin będą mieli do wyboru nowy samochód, który pomieści nawet 7 osób. Dacia prezentuje model Lodgy.

dacia-lodgy2

Lodgy ucieszy szukających samochodu, który pomieści dużą rodzinę wraz z bagażami. Nowy model charakteryzuje się bardzo przestronnym wnętrzem i oferuje wszystko, co niezbędne, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Przede wszystkim przestronna

Wszyscy poszukujący wszechstronnego auta za umiarkowaną cenę zazwyczaj decydujący się na zakup samochodu używanego już wkrótce będą mogli za taką samą kwotę sprawić sobie nowego minivana z 3-letnią gwarancją. Dacia Lodgy swoją stylistyką wyraża wszystkie najważniejsze cechy Dacii: przestronność, solidność i funkcjonalność. Sylwetka auta pozwala domyślać się wyjątkowo przestronnego wnętrza, także w 3 rzędzie siedzeń, przy zachowaniu znacznej objętości bagażnika, pomimo całkowitej długości, która nie przekracza 4,5 m. Nazwa – Lodgy – wywodząca się z angielskiego słowa „lodge”, nawiązuje bezpośrednio do najważniejszej cechy tego modelu, który może swobodnie pomieścić całą rodzinę wraz z bagażami. Dacia Lodgy zostanie oficjalnie zaprezentowana podczas Salonu Samochodowego w Genewie w marcu 2012 roku.