Nadmuchiwany fotelik samochodowy

0

Samochodowy fotelik dla dziecka, który możesz swobodnie przenosić w torebce i zabrać wszędzie ze sobą? Poznaj BubbleBum!

bubblebum

Jak często musiałaś koniecznie przemieścić się gdzieś szybko z dzieckiem, a nie miałaś samochodu pod ręką? Przyjeżdża taksówka i…no tak, jak tu bezpiecznie przewieźć dziecko? Za sprawą BubbleBum – przenośnego, podróżnego fotelika samochodowego. Jest poręczny, lekki i, jak twierdzi producent, bezpieczny. Spełnia europejską normę ECE R44/04, dopuszczającą foteliki do sprzedaży.

Użycie fotelika BubbleBum jest proste. Nadmuchanie trwa 30 sekund.  Po spuszczeniu powietrza  zmieści się w torebce. Złożony waży mniej niż 0,5 kg.

Fotelik składa się z dwóch części: nadmuchiwanej (gruby, miękki plastik) i zewnętrznej (fioletowy pokrowiec z trwałej tkaniny). Bubblebum sprawdzi się więc w trakcie podróży z dzieckiem wynajętymi środkami transportu, np. taksówką czy samolotem. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 do 11 lat i wadze od 15 do 36 kg. Dziecko musi mieć poniżej 135 cm.