Porsche dla malucha

Dawid Dawood jest autorem eleganckiego wózka dla dziecka wprost od Porsche. Projekt charakteryzuje się futurystycznym wyglądem i sportowym charakterem, dzięki czemu malec będzie mógł poczuć się w nim jak w prawdziwym Porsche, a rodzice z pewnością dostrzegą mnóstwo zazdrosnych spojrzeń. Jego pełna nazwa to P4911 i trzeba przyznać, że jest równie tajemnicza i intrygująca, jak sam wózek.

Inny niż wszystkie

Czym poza marką i futurystycznym designem Porsche chce zachęcić potencjalnych nabywców do kupna P4911? Wózek ma być bezpieczny i ergonomiczny. Jego niewielkie rozmiary mają pozwolić by zmieścił się w każdym, nawet niewielkim bagażniku. Do tego jego konstrukcja ma umożliwiać szybkie złożenie i rozłożenie. Ma być także bezpieczny – z przodu znajdziemy specjalne pasy bezpieczeństwa.

Wózek wykonany jest z tych samych materiałów, jakie Porsche wykorzystuje do produkcji swoich samochodów, a więc z włókna węglowego, aluminium i skóry. Dzięki temu ma być niesamowicie lekki. Z kolei dzięki nietypowym kołom wózek ma się toczyć bezgłośnie… Nie znamy jeszcze ceny wózka, podejrzewamy jednak, że nie będzie niska. Biorąc pod uwagę, że wózek jest sygnowany logiem Porsche, oscylować będzie pewnie w granicach kilku tysięcy dolarów.

porsche1

porsche2

porsche3

porsche4

porsche5