Motoryzacyjne gadżety kobiety

To, że możemy kupić sobie kolorowe pokrowce na siedzenia, futrzaste poszycie kierownicy, czy też wysadzaną kryształkami dźwignię zmiany biegów, przestało już dziwić. W dobie walki o klienta, koncerny motoryzacyjne robią wszystko, żeby jak najbardziej przywiązać do siebie przyszłego kupca. Wytwarzają gadżety nie tylko dla posiadaczy pojazdów ich marek, ale też dla entuzjastów oraz tych, którym tylko pomarzyć zostaje o luxusowym aucie. Zobaczcie czym motoryzacyjni giganci usiłują skusić kobiety i jak daleko posunęli się w swojej kreatywności.

1. Lakier do paznokci Mercedes

Dostępny w kilku nieprzypadkowych odcieniach, głębokim czerwonym metaliku, eleganckim szarym metaliku oraz widocznych żółtym i błękitnym AMG. Cena 41,52 za 8 ml

lakier mercedes

lakier mercedes amg

2. Upiecz Mercedesa od święta

Kreatywność speców od PR tej marki nie zna granic. Z okazji zbliżających się Świąt, każdy z nas za jedyne 4,5 Euro, ma szansę wycisnąć z ciasta małe króliczki i mercedesiki, którymi potem przyozdobi wielkanocny stół.

jajko wielkanocne mercedes

3. Na dobry apetyt

Jeśli chcesz, żeby twoje dziecko jadło szybko, a w zakręty po następną porcje mleka wchodziło dryftem, kup mu butelkę Audi. Twoja wygoda i jego przyjemność kosztować cię będzie jedyne 14 Euro.

butelka dziecięca audi

4. Rośnij z Ferrari

Jeśli nie masz ochoty rysować kolejnej kreseczki na ścianie i zapisywać, ile urosło twoje dziecko, z pomocą przychodzi Ferrari. Ta nietuzinkowa miarka, za cenę 42 Euro doda twojej ścianie rasowego wyglądu.

miarka audi

5. Prawie jak Maserati

Czujesz dyskomfort wysiadając ze swojego Maserati? Nie martw się, za jedyne 15 130 Euro możesz także przed telewizorem siedzieć w Maserati. Ten niecodzienny fotel spowoduje, że nawet szydełokowanie stanie się przyjemnością.

fotel maserati

6. Miękki jak Bentley

Kaszmirowy kocyk niemowlęcy Bentleya na pewno zrobi piorunujące wrażenie na wszystkich koleżankach. Obecnie do dostania w cenie promocyjnej 99 Euro (wcześniej 149 Euro).

Bentley kocyk

7. Podkładka Nissana

Jeśli masz fioła na punkcie stawiania gorących napojów na blacie twojego ulubionego mebla, z pomocą przychodzi Nissan. Za 5.25 dolara otrzymasz kolejny, zupełnie nieprzydatny gadżet do swojej kolekcji, podkładkę pod kubek Nissan Nismo w kształcie wycieraczki.

nissan pod kubek

8. Trzyma się niczym Porshe

Może nie jest to typowo kobiecy gadżet, jednak z całą pewnością wyróżniający się na tle innych. Ta unikalna klamerka do papieru, popularny spinacz, na pewno przyda się każdej praktycznej pani domu. Już za 10 euro można wejść w posiadanie tej nietuzinkowej, wiekopomnej miniaturki Porsche 911.

klamerka porshe

9. Pachołek BMW

Jeśli masz problemy z parkowaniem, lub chcesz zaznaczyć miejsce, na którym zwykle stawiasz auto, BMW przygotowało dla ciebie niezwykły…pachołek drogowy. Dostępny na oficjalnej stronie firmy, koszt 26,38 zł.&

pachołek BMW

10. Do karafki i do szklanki

Na koniec rzecz, bez której ciężko się obejść. Na szczęście mamy osoby, które o nas myślą i Peugeotowi udało się wyprodukować … suszarkę do karafki. Gadżet zacny, cena umiarkowana, 56 złotych.

suszarka do karafki peugeot

Tekst: Katarzyna Kwiecińska

zdjęcia pochodzą z oficjalnych sklepów internetowych prezentowanych marek, ceny aktualne na kwiecień 2014