Motor Show Poznań: czas start

0

Już w piątek rozpocznie się motoryzacyjne święto w Poznaniu – Motor Show, czyli największe targi motoryzacyjne w Polsce.

Motor Show to impreza, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W zeszłym roku podczas trzech dni targi odwiedziło 46.000 osób. W tym roku organizatorzy spodziewają się 50.000 zwiedzających!

W piątek odbędzie się dzień prasowy, zarezerwowany tylko dla dziennikarzy i ekspertów. Dla szerokiej publiczności targi otwarte zostaną w sobotę, 14 kwietnia, o godz. 10. Jednorazowy bilet wstępu kosztuje 15 zł, choć istnieje opcja zakupu biletu rodzinnego (minimum trzy osoby) – wtedy bilet kosztuje 10 zł. Dzieci do lat 3 wchodzą bezpłatnie.

Motor Show to m.in. Miasteczko rodzinne, I Ogólnopolski Salon Caravaningowy, Miasteczko wyścigowe, liczne samochody, motocykle i quady, a także miasteczko Volkswagena i miasteczko samochodów zdalnie sterowanych. W siedmiu pawilonach czeka na Was wiele emocji, wrażeń, a także nagród w tym m.in. Volkswagen up!, bilety na Euro 2012, produkty Apple i wiele, wiele innych!