Mini i wielka moda

Oskary Fashion rozdane! Halę Soho Factory w Warszawie odwiedziły najlepiej ubrane osobistości polskiego show biznesu. Podczas wieczornej imprezy nagrodzono obiecujących projektantów oraz gwiazdy, które najlepiej wyczuwają trendy.

A skoro na imprezie mówiło się o tym co świeże, nowoczesne, energetyczne i modne, zdecydowanie nie mogło zabraknąć na niej MINI wraz z kolejną odsłoną projektu MINI Inspiruje.

Wśród wielu wspaniałych kreacji zaprezentowanych przez gości, MINI wyróżniało się trzema niesamowitymi stylizacjami powstałymi we współpracy z dyrektor kreatywną ROstyle&life Różeną Opalińską i reprezentującymi platformę SHOWROOM stylistami marki RISK.made in warsaw.

MINI Cooper S został wystylizowany za pomocą naturalnej włóczki. Koncepcja kreatywna opierała się na chęci zademonstrowania procesu powstania stroju – od surowca do gotowego elementu. Maska samochodu zakryta została włóczkami (beżowo-szary melanż), które rozplątując się na bokach pojazdu stworzyły gotowy sweter na klapie bagażnika. Nad wszystkim królowały, nawiązujące do scenografii Gali Fashion Magazine, wielkie druty ze srebrno-metalicznymi kulami.

MINI Countryman został „ubrany” w bluzę z szarego dresu – materiału wykorzystywanego na co dzień przez markę RISK. „Chcieliśmy pokazać, że MINI to nie tylko świat błysku fleszy, ale również świetny kompan dla aktywnych osób, spędzających weekendy pływając na wake’u lub uprawiających sporty zimowe”. – mówi Jasiek Stasz z platformy SHOWROOM.

Podczas wydarzenia MINI pokazało zabawne oblicze mody, które przyciągnęło spojrzenia wielu zgromadzonych gości. Jest to kolejny dowód na to, że marka MINI jest nie tylko symbolem aut dających gokartową frajdę z jazdy, ale również inspiracją dla artystów i nieograniczonym źródłem pomysłów.

Więcej informacji na temat niestandardowych projektów MINI na stronie: MINIinspiruje.pl