Michał Żebrowski traktorzystą

1

Michał Żebrowski zgodził się zostać ambasadorem marki Steyr. W jego gospodarstwie pod Zakopanem będzie więc pracował ciągnik tej firmy.

Michał Żebrowski, polski aktor filmowy i teatralny oraz dyrektor Teatru 6. piętro w Warszawie, od pewnego czasu zajmuje się tworzeniem nowoczesnego gospodarstwa rolnego położonego niedaleko Zakopanego.

2Żebrowski jest żonaty i ma dwoje dzieci. – Jestem rodzinnym człowiekiem. To rodzina daje mi siłę i napęd do codziennego działania. Stanowi także jedną z przyczyn, dla których zdecydowałem się założyć nowoczesne gospodarstwo. Stanie się ono naszym nowym domem i będzie miejscem do budowania przyszłości na fundamentach tradycji i innowacji. Życie na wsi i praca w gospodarstwie pozwalają mi być sobą. Czuję się tu wolny i niezależny.

Wiem, czego chcę i żyję, by to robić. Kieruję się dążeniem do osiągnięcia najwyższej jakości i najlepszych wyników, swoje gospodarstwo tworzę właśnie z takim zamierzeniem. Ostatnio miałem okazję zwiedzić zakład produkcyjny marki STEYR w St. Valentin w Austrii. Zobaczyłem, że wcielane są tam wartości, na których tak bardzo mi zależy – oddanie i dążenie do doskonałości.

Wiem, że rolnik to znacznie więcej niż zawód, to ciężka praca dzień po dniu. Nie polega ona na siedzeniu w eleganckim biurze, czy przeglądaniu Internetu. Rolnicy urabiają sobie ręce, by wytwarzać żywność, podczas gdy inni dopiero przewracają się na drugi bok – mówi Żebrowski. – Współczesne rolnictwo opiera się na wiedzy i doświadczeniu pokoleń. Dlatego posłuchałem rad miejscowych gospodarzy i to od nich dowiedziałem się, że ciągnik STEYR jest po prostu najlepszy. Został stworzony do wykonywania ciężkiej pracy na roli – opowiada Żebrowski.

Źródło: Steyr