Jak utrzymać porządek w bagażniku?

Organizer do bagau017cnikaChaos w bagażniku to problem dotyczący większości kobiet. Buty na zmianę, tygodniowe zakupy z supermarketu, torba z laptopem, zabawki, a do tego płyn do spryskiwaczy i olej. Jako odpowiedzialny kierowca, nie pozwolisz, żeby klamoty fruwały po całym samochodzie, ale czy to znaczy, że mają obijać się bezwładnie w bagażniku? Oto kilka przydatnych gadżetów, które pozwolą zaprowadzić porządek.

Organizer

Na rynku istnieje wiele różnych organizerów – dużych, małych, zapinanych, otwartych… Możesz w nich przewozić i porządkować wszystko to, co zazwyczaj przewozisz w bagażniku. Dzięki niemy nic się nie rozsypie, wymiesza czy uszkodzi. Większość organizerów przyszyte od dołu rzepy zapobiegają przemieszczaniu się organizera po bagażniku.

kufer-duzy-w-bagazniku

Siatka

Łatwe w montażu siatki doskonale zabezpieczają przedmioty przed przemieszczaniem się po całym bagażniku. Istnieje kilka opcji:

  • siatki dociskające – doskonale sprawdzają się przy przewożeniu zakupów, dociskając się do dna bagażnika
  • siatki rzepowe – montowane do ścianki bagażnika, przeznaczone na nieduże przedmioty
  • siatki torby – siatki w kształcie torby

siatka-do-bagaznika

siatka-dociskowa

torba nowa

Stayhold

Stayhold to plastikowy ogranicznik wyposażony w mocne rzepy, przytwierdzające go do podłoża bagażnika. Przydaje się szczególnie przy przewożeniu zakupów, które dzięki niemu nie będą przewracać się i wysypywać z toreb na każdym zakręcie czy przy hamowaniu. Koszt gadżetu to około 13 dolarów.

stayhold