iPod w aucie

0

Skoro połowa pytanych kobiet wskazuje, że nie może obyć się w aucie bez dobrego zestawu audio – najlepiej z iPodem – pokazujemy jak można taki system zamontować.

Skoro w najnowszych badaniach, które mialy stwierdzić czego kobiety potrzebują w samochodzie, prawie połowa respondentek uznała, że potrzebuje dobrego zestawu audio – najlepiej współpracującego z iPodem, znalazłyśmy jak można taką istalacę wykonać.

Portal FKN.pl podaje: rozwiązania do samochodu, które pozwalają mocować różnego rodzaju urządzenia, tak by można było z nich w miarę normalnie korzystać są coraz bardziej popularne. Z niektórymi urządzeniami są dostarczane w komplecie, ale najczęściej jednak należy je dokupić osobno, co daje pewną swobodę wyboru.

Kensington wprowadza na rynek stację dokującą LiquidAUD Deluxe dedykowaną do iPhone i iPoda. Ma ona możliwość bezpośredniego połączenia z zestawem audio w samochodzie za pomocą gniazda AUX. Pozwala również ładować akumulatory w telefonie/odtwarzaczu, a dodatkowo w zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania do montażu na kierownicy.

LiquidAUX Deluxe for iPhone and iPod objęty jest 2-letnią gwarancją producenta i kosztuje 318,36 zł.