Idealna fryzura do auta

0

– Sukcesem do utrzymania fryzury jest używanie odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji i utrwalania – podkreśla Urszula, fryzjerka z 23 letnim stażem z salonu Margo w Krakowie. 

– Oczywiście kosmetyki powinny być wysokiej jakości, przez co ich cena będzie również wyższa. Pianka do włosów przy układaniu fryzury to podstawa. Trwałości może dodać lakier do włosów – kontynuuje. – Jeżeli jedziemy gdzieś samochodem i chcemy uchronić nasze włosy, a jest nam gorąco najlepiej otworzyć okno od strony pasażera – podkreśla Ula. Bezpośrednie masy powietrza nie będą burzyć nam starannie ułożonych włosów.

Kapelusz, albo chusta..

Spędzasz dużo czasu w samochodzie, a Twoje auto to kabriolet? Powinnaś zainwestować w leni kapelusz lub elegancką chustę. Żaden środek do włosów nie ochroni ich tak dobrze, jak znajdujący się na głowie materiał. Upalne słońce przesusza włosy i sprawia, że staja się matowe i bez wyrazu. Nie należy bezgranicznie wierzyć producentom mgiełek lub sprayów do włosów, którzy zapewniają, że po ich użyciu włosy będą bezpieczne.

– Najczęściej działanie takich produktów jest bardzo krótkotrwałe i nie pozwala ochronić włosów – wyjaśnia specjalista. Jeżeli więc,swoim letnim imagem chcemy przyciągać męskie spojrzenia, warto zainwestować w seksowny kapelusz, droższe kosmetyki i wizytę u fryzjera.