Hyundai też ma swój zespół piłkarski

0

Hyundai zaprezentował piłkarzy wchodzących w skład ciekawej inicjatywy marketingowej – Team Hyundai – na Euro 2012.

Drużyna składa się z pięciu znanych zawodników grających na europejskich boiskach. Team Hyundai będzie występował jako ambasador marki Hyundai podczas różnego rodzaju działań, które odbędą się na największej w tym roku imprezie piłkarskiej.

Którego wybierasz?

Iker Casillas (Hiszpania), Lukas Podolski (Niemcy), Giuseppe Rossi (Włochy), Karim Benzema (Francja) i Daniel Sturridge (Anglia) będą pełnić role ambasadorów podczas serii działań marketingowych jako część promocji Hyundai i kampanii na Euro 2012. Hyundai jest jedną z pięciu firm zaangażowanych w sponsorowanie czołowych rozgrywek drużyn narodowych poprzez program EUROTOP.

Pięciu ambasadorów będzie rywalami na boisku podczas nadchodzącego turnieju, ale będą zjednoczeni w swojej pasji dla futbolu i to wielka przyjemność jest mieć ich razem jako Team Hyundai – powiedział Allan Rushforth, wiceprezes i dyrektor wykonawczy Hyundai Motor Europe skomentował. – Ich determinacja oraz talent widoczna jest na murawie, a każdy zawodnik Team Hyundai ma potencjał, aby odmienić mecz podczas tegorocznego turnieju.

Na specjalnej, facebookowej aplikacji Hyundaia (www.facebook.com/Hyundaiworldwide) można ‘polubić’ swojego ulubionego zawodnika Team Hyundai. Za każde ‘lubię’ Hyundai przeznaczy 1 euro na cel charytatywny. Celem firmy jest przekazanie w sumie 250 tysięcy euro.