Honda CR-V Samochodem 4×4 Roku

Dziennikarze zasiadający w jury w swojej ocenie uwzględnili jakość wykończenia wnętrza, komfort jazdy, wszechstronność kabiny pasażerskiej oraz właściwości jezdne na drogach o zróżnicowanej nawierzchni.

„W tym roku do walki o tytuł najlepszego auta 4×4 stanęło wielu silnych kandydatów, jednak gdy tylko zająłem miejsce w kabinie pasażerskiej nowej Hondy CR-V wiedziałem, że to zwycięzca,” powiedział Alan Kidd, redaktor magazynu Total 4×4. „Nie jest łatwo nas zaskoczyć, a Hondzie CR-V się to udało.”

Od wprowadzenia Hondy CR-V na rynek w 1995 roku, na całym świecie sprzedano ponad pięć milionów sztuk tego modelu. Kolejna, obecnie wprowadzana na rynek odsłona Hondy CR-V oferuje wysoką jakość wykonania, praktyczne rozwiązania i zaawansowane technologie. Auto, które pomogło zdefiniować segment kompaktowych SUV-ów, zostało gruntownie zmodernizowane z uwzględnieniem wymagań rynku europejskiego. Po raz pierwszy Honda CR-V oferowana jest w wersji z napędem na dwa i cztery koła. Modyfikacje wprowadzone w gamie silników benzynowych i wysokoprężnych przyczyniły się z kolei do dalszego obniżenia poziomu spalania, a co za tym idzie – emisji dwutlenku węgla.

Źródło: Newspress