Dla aktywnej mamy

0

Wjeżdżasz z domu na przejażdżkę z dzieckiem. Dojeżdżasz do centrum handlowego. Zamieniasz rower w spacerówkę i idziecie z dzieckiem na zakupy. Po skończonych zakupach wózek ponownie zmieniasz w rower i wracacie do domu – na kołach. Największą zaletą Tagi jest fakt, że może być zarówno rowerem, dzięki któremu spędzasz aktywnie czas z dzieckiem, jak i wygodną spacerówką, która pozwoli bez przeszkód wjeżdżać do budynków, podróżować windą czy pokonywać schody.

Taga to połączenie wózka spacerowego i roweru. Jest bezpieczna dla dziecka – dzięki 3-kołowej konstrukcji prowadzi się stabilniej, niż zwykły rower. Do tego masz z dzieckiem cały czas kontakt wzrokowy i bez przeszkód możesz z nim rozmawiać. Rower zmienia się w spacerówkę jedynie w 20 sekund. Dodatkowa waga dziecka nie wpływa na komfort podróżowania. Twoje dziecko jest bezpieczne dzięki pięciopunktowym pasom bezpieczeństwa i specjalnym amortyzatorom.

Podstawowy zestaw – rower + siedzenie z daszkiem – kosztuje 5980 zł. W ofercie Tagi znajdziemy także wiele akcesoriów i gadżetów, jak różnorodne fotele, daszki, osłony słoneczne i przeciwdeszczowe.