Clarion – muzyka z charakterem

Klasyczny wygląd, wyraźne podpisy na przyciskach, białe podświetlanie klawiszy i niebieskie podświetlanie panelu sprawiają, że odtwarzacz Clarion DB288RUSB w samochodzie prezentuje się naprawdę stylowo.

Harmonia dźwięków

Clarion DB288RUSB to najlepszy dowód na to, że nie trzeba instalować w samochodzie subwoofer-a (głośnik niskotonowy), aby poczuć się jak na koncercie. Czysty i wyrazisty dźwięk w samochodzie, pochodzący jedynie z odtwarzacza audio i to w tej cenie ( można go kupić od 299 złotych), naszym zdaniem to rzadkość.

Wygoda

Ustawienie przycisków i ich działanie pozwala na szybkie korzystanie z potrzebnych funkcji, nie tracąc przy tym czasu. Urządzenie wyposażone jest również w wejście USB. Dzięki temu możemy zawsze, skorzystać z ulubionej muzyki. Do sprzętu możemy podłączyć zarówno pamięć, jak i iPoda. Ile muzyki może „znieść” Clarion? 255 folderów – 999 utworów w folderze – maksymalnie 999 plików / CD i 255 folderów – 999 utworów w folderze – maksymalnie plików 65535 / USB.

Co portafi?

Zaawansowany radioodtwarzacz CD z odtwarzaniem formatu MP3, WMA ze wzmacniaczem 4x50W z funkcją Amp Canceller, to dobry pomysł na prezent, dla kogoś lub dla samej siebie. Obsługa CD Text/ID3 TAG. 1-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy zapewnia najwyższą jakość dźwięku. RDS-EON sprawi, że będziemy zawsze wszystko wiedziały o stacjach radiowych, których możemy zapisać w pamięci aż 24. Urządznie współpracuje również z fabrycznym sterowaniem z kierownicy. Produkt zadowoli najbardziej wymagające i Panie oraz Panów.

Dane techniczne:

– Zdejmowany panel

– Pokrętło sterowania głośnością

– Biały wyświetlacz LCD z przyciemnianiem

– Białe podświetlenie klawiszy

– Niebieskie podświetlenie panelu

– Wbudowany wzmacniacz 4 x 50W

– Z-Enhancer (B-Boost, Excite, Impact)

– Magna BASS EX (50Hz +10 dB)

– 4-kanałowe 2V wyjście RCA (Przód 2-kan. + Non-Fader 2-kan.) o

– Regulacja głośności subwoofera

– Przednie wejście AUX – mini jack z regulacją czułości

– Tuner RDS / PTY z pamięcią 18FM + 6MW/LW

– Odtwarzanie CD-R / CD-RW / MP3 / WMA; ID3-Tag; CD-Text

– 255 folderów – 999 utworów w folderze – maksymalnie 999 plików / CD

– Wejście USB dla odtwarzacza lub pamięci przenośnej ( MP3 / WMA / ID-3 tag)

– 255 folderów – 999 utworów w folderze – maksymalnie plików 65535 / USB

– Współpraca z fabrycznym sterowaniem z kierownicy (mini jack)

– Wyciszanie z telefonu