BMW w „Mission: Impossible – Rogue Nation”

BMW pojawi się w kolejnej odsłonie filmu akcji „Mission: Impossible – Rogue Nation”, który 31 lipca wchodzi do kin świata.

To już drugi raz, kiedy BMW „przyjęło misję”, i wsparło ekipę producencką swą ogromną wiedzą w realizacji zapierających dech w piersiach scen kaskaderskich, kręconych w różnych częściach świata. Poprzednia pomoc BMW dotyczyła filmu z 2011 r. – „Mission: Impossible – Ghost Protocol”.

Oficjalny klip zapowiadający nowy film oferuje fanom możliwość podejrzenia kilku pełnych adrenaliny scen, jakich dostarczyć potrafią tylko Ethan Hunt (Tom Cruise) i jego ekipa – w tym sceny ukazującej możliwości BMW M3 piątej generacji. Tylko tak perfekcyjny samochód sportowy umożliwia nakręcenie tak precyzyjnych sekwencji jazdy.

Nie ma najmniejszych wątpliwości co do sportowych genów M3 i filozofii M Division. Natomiast największe emocje na dwóch kołach potrafiło wywołać BMW S 1000 RR – motocykl, który także pojawił się w trailerze filmu.

W filmie „Mission: Impossible – Rogue Nation” obok Toma Cruise’a występują gwiazdy z poprzedniego filmu „Mission: Impossible – Ghost Protocol”: Jeremy Renner, Simon Pegg i Ving Rhames. Wśród aktorów znajdziemy również Aleca Baldwina, Rebeccę Fergusson i Seana Harrisa.

Źródło: BMW