Agnieszka Radwańska z Lexusem w tle

Agnieszka Radwańska przyciągnęła uwagę mediów z całego świata za sprawą kwiecistej sukienki, w której wystąpiła na korcie podczas tegorocznego turnieju tenisowego w Rzymie. Polska tenisistka najwidoczniej dobrze czuje się w wyróżniających się kreacjach, ponieważ po powrocie do Polski wzięła udział w sesji zdjęciowej z Lexusem NX, prezentując ekskluzywne suknie od czołowych projektantów mody.

Agnieszka doskonale wygląda nie tylko w krótkiej, sportowej sukience, którą nosi na korcie, ale również w długich, eleganckich sukniach, w których z powodzeniem może pokazać się w towarzystwie ekskluzywnego SUV-a, jakim jest nowy Lexus NX.

Zdjęcia Agnieszki i nowego Lexusa ubarwiły wywiad, jakiego Radwańska udzieliła magazynowi Viva. Dowiadujemy się z niego, że gwiazda tenisa równie dobrze, jak z rakietą w dłoni czuje się za kierownicą auta. W modelu NX ceni przede wszystkim moc generowaną przez napęd hybrydowy, jak również fakt, iż auto… dba o jej urodę. Na pokładzie znalazła się bowiem technologia „nanoe”, która uwalniając ujemnie naładowane jony odświeża powietrze wewnątrz, nawilżając włosy oraz skórę.

Agnieszka Radwańska 2

Agnieszka Radwańska 3

Agnieszka Radwańska 5

Agnieszka Radwańska 6

Oprócz tego, we wnętrzu modelu NX znaleźć można szereg innych ciekawych rozwiązań, takich jak debiutująca w marce Lexus funkcja bezprzewodowego ładowania przenośnych urządzeń, panoramiczny system wizyjny, rozbudowany wyświetlacz wielofunkcyjny – obejmujący m.in. akcelerometr i wskaźnik doładowania – oraz czołowy wyświetlacz projekcyjny.

Samochód jest dostępny na rynku w dwóch wersjach napędowych: w pełni hybrydowej z 2,5-litrowym silnikiem benzynowym oraz tradycyjnej z turbodoładowanym silnikiem benzynowym o pojemności 2,0 l.  NX jest oferowany zarówno z napędem na przednią oś jak i na obie osie.

Agnieszka Radwańska 10

Agnieszka Radwańska 11

Źródło: Lexus, Viva