Targi motoryzacyjne nie tylko dla mężczyzn

Rozmowa z Ewą Woch – dyrektorem zarządzającym easyFaris Polska o zbliżających się Targach motoryzacyjnych MeCaTech 14-15 września we Wrocławiu, kobietach na pokładzie firmy i atrakcjach czekających odwiedzających Targi.

Ewa Woch 2Pani Ewo Targi MeCaTech są nie tylko dla mężczyzn, prawda?

(śmiech) Oczywiście, zapraszamy wszystkie kobiety, miłośniczki motoryzacji i wszystkiego co z nią związane. Podczas targów profesjonaliści pomogą dobrać smary, oleje najlepsze dla samochodów, udzielą praktycznych porad, pokażą jak zmienić koło.

To na targach zmienia się koła w samochodach?

U nas tak. W tym roku organizujemy kolejną, II edycję Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników podczas których mechanicy będą mieli szansę sprawdzić swoją wiedzę teoretyczną jak i zdolności praktyczne m.in. zmiana koła na czas, naprawianie usterek, czy bardziej skomplikowane jak przegląd samochodu po dużym przebiegu.

Gdzie tu miejsce dla kobiet?

I tutaj panią zaskoczę – wśród uczestników I edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników była Pani Agnieszka – rodzynek mechanik i pokazała dużą klasę, a swoją wiedzą i umiejętnościami praktycznymi mogłaby zawstydzić niejednego mężczyznę. Mam nadzieję, że i w tym roku zobaczymy Panie podczas zawodów, bo że przybędą na Targi nie mam wątpliwości.

A żeby Panią jeszcze bardziej zadziwić dodam, że jednym ze specjalistów do spraw organizacji Targów MeCaTech jest kobieta, która w tematach związanych z motoryzacją i najnowszymi trendami czuje się świetnie.

W takim razie co jeszcze w programie Targów?

Na naszych targach prezentowane będą urządzenia warsztatowe, płyny i środki smarne, oprogramowania dla warsztatów i wiele innych – jednym słowem wszystko to, co firmy związane z branżą motoryzacyjną wiedzieć powinny i co może im pomóc w podnoszeniu jakości swoich usług.

Zapraszamy także na bezpłatne seminaria learnShops™, które są integralną częścią każdych targów easyFairs. Odbywają się one w specjalnie wydzielonych częściach ekspozycji targowej a nie w zamkniętych salach, co powoduje, że uczestnicy czują się bardziej komfortowo i swobodnie a to na pewno sprzyja dyskusji.

Pani Ewo bardzo dziękuję za rozmowę. Autopolki.pl bardzo się cieszą, że Państwa firma dostrzega kobiety interesujące się motoryzacją.

I ja bardzo dziękuję za rozmowę i zapraszam na Targi MeCaTech już 14-15 września do wrocławskiej Hali Orbita.