Crash raport z iPhone’a

Przydarzyła Wam się kiedyś kolizja drogowa? Zapewne wiecie, że w takich sytuacjach szybko traci się poczucie rzeczywistości. Szczególnie, gdy jesteś kierowcą poszkodowanym lub po prostu niedoświadczonym, rzadko zapamiętujesz szczegóły, które powinny znaleźć się w raporcie.

Jeśli jesteście właścicielkami iPhone’a z aplikacją Crash Report będziecie przygotowane na wszystko. Chyba, że telefon nagle przestanie działać, ale przecież to się nie zdarza w iPhone.

Stworzony, aby pomagać

Aplikacja Crash Report to program stworzony przez firmę Creative Coefficient. Program pomoże kierowcom w sporządzeniu powypadkowego raportu. Wystarczy go uruchomić i wykonać serię poleceń jakie wyświetlać się będą na ekranie telefonu (wpisanie danych ubezpieczyciela i szczegółów dotyczących kolizji czy załączenie zdjęcia z miejsca zdarzenia). Następnie sporządzony w ten sposób raport może zostać przesłany na dowolny adres e-mail (skąd będzie możliwy do pobrania w formacie PDF).

Kompletujemy dokumenty

Crash Report oprócz raportów specjalnie dostosowanych do stłuczek, pozwoli na sporządzenie dokumentów niezbędnych w przypadku kradzieży pojazdu. Dodatkowo aplikacja pozwala połączyć się z pięcioma ustalonym wcześniej numerem alarmowym (wystarczy wcisnąć jeden przycisk) oraz pozwala zaznaczyć na mapie dokładne miejsce wypadku.

Crash Report już teraz jest dostępny na rynku, niestety jedynie w wersji angielskiej. Program kosztuje dwa dolary, aby go pobrać, należy odwiedzić stronę producenta aplikacji.