TOP 5 gadżetów inspirowanych samochodami

0

Co roku powstaje sporo gadżetów inspirowanych samochodami. Warto się im przyjrzeć są nie tylko unikalne i prestiżowe, ale często również… użyteczne.

1. Szpilki Lamborghini

Lamborghini Gallardo Superleggera to jeden z najszybszych i najbardziej pożądanych samochodów świata. Prezentowane szpilki charakterem oddają zadziorność włoskiej marki. Typowe dla Lamborghini są także kształty, wliczając w to zderzaki, reflektory i wloty powietrza…co ciekawe, obcasy wykonano z włóka węglowego (jak myślicie, o ile są lżejsze?). Szkoda tylko, że to jedynie dzieło photoshopa…

2. Laptop Bentleya

Jeżeli masz Bentleya i nawet w domu nie chcesz się rozstawać ze swoją marką, to coś dla Ciebie. Ekskluzywny laptop z zewnątrz przypominający torebkę. Obudowę przygotowano ze skóry. Zamknięty laptop będziemy mogły wziąć na spacer i trzymać go zupełnie jak…klamkę od drzwi Twojego samochodu! Całość kosztuje ‘jedynie’ 20.000 dolarów.

3. Ekspres do kawy Lamborghini

Jesteście ciekawe, jak smakuje kawa za 795 funtów? Możecie się przekonać, składając zamówienie na ekskluzywny ekspres do kawy firmowany logiem Lamborghini. 

4. Samochodowy grill

Jeżeli ze swoim samochodem nie chcesz się rozstawać nawet podczas grilla z rodziną, mamy dla Ciebie radę. Grill w kształcie Twojego samochodu! Więcej inspiracji znajdziesz na www.carbq.co.uk. Pomysł zastosował Daimler Chrysler w kampanii silnika HEMI zatytułowanej ‘What Can You HEMI’. Co ciekawe grill ten potrafi ugotować 240 hot-dogów w 3 minuty.

Słodkich, samochodowych snów

Chciałabyś, aby w Twojej sypialni zaparkował luksusowy samochód? Nic trudnego! Łóżka na czterech kółkach są dostępne w rozmaitych opcjach.