Rozrywkowy Mini Cooper

0

Fortepianowa czerń to niejedna cecha Coopera Soho. Rozszerzenie nazwy zobowiązuje, choć jak to zwykle bywa w wersjach specjalnych, zmiany dotyczą przede wszystkim wyglądu.

Zastanawiacie się skąd się wzięła nazwa tego samochodu? Otóż Soho to dzielnica Londynu, znana z rozrywkowego charakteru. Soho słynie z licznych klubów, dyskotek, barów i pubów. Poza tym znajdują się tam również kompleksy kin, teatry, księgarnie, modne sklepy i salony gier. Wszystko to sprawia, że Soho stało się najbardziej multikulturową dzielnicą Londynu.

Mini zapoczątkowało serię Soho już w zeszłym roku z modelem Clubman Soho. Oba auta mają zawierać rozrywkowy charakter najbardziej znanej dzielnicy Londynu. Zmiany dotyczą przede wszystkim wyglądu zewnętrznego – unikatowy lakier White Silver, biksenonowe reflektory oraz 17-calowe felgi w kolorze Black Star Bullet. We wnętrzu zaś Soho uraczy nas elementami wykończenia w kolorze Piano Black, podsufitką z alcantary i skórzaną, trójramienną kierownicą.

Mini Cooper w wersji Soho dostępny będzie na razie jedynie w Wielkiej Brytanii i to dopiero od marca 2012 roku. Podstawowy model kosztować będzie 16 765 tys. funtów. Nie wiadomo na razie, czy wersja Soho zawita nad Wisłę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here