Nowości Chevroleta

0

Chevrolet przygotowuje się do premiery modelu Cruze w wersji kombi, która nastąpi podczas targów w Genewie, a także do zaprezentowania całkiem nowych funkcji i silników.

Główną nowością na stoisku Chevroleta podczas targów motoryzacyjnych w Genewie będzie model Cruze w wersji kombi, która stanowić będzie uzupełnienie gamy tego modelu. Chevrolet ma nadzieję, że trafi on w gusta przede wszystkim rodzin, a także osób prowadzących aktywny tryb życia, które poszukują kompaktowego samochodu oferującego większą przestrzeń bagażową.

Nowe silniki

Chevrolet przygotowuje także inne nowości. Latem tego roku gama modelu Cruze dostępna będzie z pięcioma różnymi silnikami. W ofercie pojawi się nowa turbodoładowana jednostka benzynowa o pojemności 1,4 litra, nowy silnik wysokoprężny o pojemności 1,7 litra oraz zmodyfikowany dwulitrowy motor wysokoprężny. Nadal dostępne będą również silniki benzynowe o pojemności 1,6 oraz 1,8 litra. Wszystkie jednostki spełniać będą naturalnie wymogi normy Euro 5.

Nowe funkcje

Jeśli chodzi o nowe funkcje i opcje wyposażenia Cruze, już niedługo dostępne będą m.in. system bezkluczykowego dostępu oraz uruchamiania, tylna kamera, system audio-informacyjny Chevrolet MyLink oraz układ start-stop zależnie od wybranej opcji wyposażenia oraz silnika. Podczas salonu w Genewie hostessy „uzbrojone” w iPady notować będą spostrzeżenia młodych Europejczyków, którzy otrzymają szansę wypowiedzenia się na temat swoich oczekiwań co do samochodu ze szczególnym uwzględnieniem ich opinii dotyczącej systemów komunikacji oraz funkcjonalności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here