Nadmuchać fotelik?

0

Bezpieczeństwo naszych maluszków ponad wszystko! Szukając nowych rozwiązań natrafiłam na dmuchany fotelik. Czy takie cudo faktycznie może się komukolwiek przydać?

30 sekund dmuchania i voilà

Okazuje się, że jako nowoczesna kompaktowa mama z torebką bez dna, możesz w niej zmieścić nawet fotelik samochodowy. EasyCarSeat jest gotowy do użycia w zaledwie kilka sekund – wystarczy go nadmuchać, przypiąć pasami i w drogę. Nie ukrywam, że pomysł wzbudza wiele wątpliwości, jednak w przypadku, gdy często jeździsz taksówkami (a jak wiadomo mało który kierowca jest zaopatrzony w dziecięcy fotelik), rozwiązanie wydaje się być genialne.

Informacje z metki

Dmuchany fotelik przeznaczony jest dla dzieci ważących od 15 do 35 kilogramów, w grupie II i III. W testach został oceniony dość wysoko pod kątem czyszczenia, komfortu oraz prostoty obsługi. Co prawda, producent zapewnia nas, że nieprzeciętny wynalazek spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa USA i UE, jednak nie bądźmy naiwne. Nigdy nie będzie on tak bezpieczny, jak solidny, standardowy fotelik. Jeśli jednak chciałybyście go używać, polecam go jako alternatywę na krótkich trasach.

Fot. www.easycarseat.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here