Infinity JX najlepszym samochodem rodzinnym

0

Magazyn dla rodziców wybrał 7 najlepszych rodzinnych SUVów. Zwyciężyło Infinity JX.

Czasopismo Parenting wybrało Infinity jako jeden ‚najmądrzejszych samochodów rodzinnych’. Wyposażony w najnowsze technologie Infinity pozwala zarówno rodzicom jak i dzieciom korzystać z najnowocześniejszych motoryzacyjnych rozwiązań na rynku. – Wskazując samochód najbardziej zaawansowany pod względem technologicznych magazyn chce sprawić, aby używanie tych technologii było łatwe dla rodziców podczas jazdy, bez względu na to czy chodzi o szybką przejażdżkę do sklepu czy dłuższą wakacyjną podróż – wyjaśnia Ana Connery.

Wykryje niebezpieczeństwo

Infiniti JX zostało wybrane ze względu na mnogość rozwiązań przyjaznych dla rodziny, takich jak czujniki kolizji automatycznie uruchamiające hamulec jeżeli samochód wykryje inny pojazd, a także kamery zapewniające pełny obraz otoczenia. Możliwe jest także zsynchronizowanie spotkań z kalendarza Goodle z systemem nawigacji.

Luksus i funkcjonalność

Wyposażenie Infiniti JX powstało po wzięciu pod uwagę opinii rodzin, które chciały luksusowego samochodu z takimi rozwiązaniami jak system antykolizyjny, kamera zapewniająca 360-stopniowy widok i nie chcieli być zmuszeni do wyciągnięcia fotelika bezpieczeństwa aby uzyskać dostęp do trzeciego rzędu siedzeń.

Kliknij tutaj, aby poznać pełną listę zwycięzców

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here