Chevrolet Trax podbije Europę?

0

Trax dołączy do starszego brata – siedmiomiejscowego modelu Captiva – i razem stworzą reprezentacją SUV-ów Chevroleta. Trax to nowoczesny, wszechstronny i oszczędny kompaktowy SUV.

chevrolet-trax

W gamie jednostek napędowych tego modelu znalazł się turbodoładowany silnik benzynowy 1,4 l (140 KM), wolnossący silnik benzynowy 1,6 l oraz turbodoładowany silnik wysokoprężny o pojemności 1,7 l (130 KM).

Napęd na wszystkie koła dostępny będzie w wersjach z turbodoładowanym silnikiem benzynowym 1,4 l lub wysokoprężnym 1,7 l. We wszystkich wersjach wyposażonych w manualne przekładnie Chevrolet Trax oferowany będzie z system Start/Stop. Sześciobiegowa przekładnia automatyczna będzie za to dostępna w połączeniu z turbodoładowanym silnikiem benzynowym 1,4 l lub wysokoprężnym 1,7 l.

Maksymalna przestrzeń ładunkowa Chevroleta Trax to 1.370 l. Oprócz tylnej kanapy dzielonej w stosunku 60/40, Trax został wyposażony w składany na płasko fotel pasażera siedzącego z przodu, co daje dodatkowe możliwości aranżacji wnętrza. W sumie samochód oferuje osiem różnych kombinacji ustawienia siedzeń.

Chevrolet Trax w bogatszych wersjach wyposażeniowych będzie oferowany standardowo z systemem Chevrolet MyLink. Multimedialny system MyLink wyświetla zawartość smartfona na wysokiej rozdzielczości siedmiocalowym, kolorowym wyświetlaczu dotykowym.

Czy Trax ma szansę odnieść sukces?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here