Bentley charytatywnie

0

Bentley to marka słynąca z dbałości o szczegóły. To dlatego jego produkty są tak ekskluzywne, tak wykwintne. I tak drogie…

Brytyjska marka często angażuje się w akcje charytatywne. Tym razem Bentley przygotował jednak coś specjalnego. To unikatowa kolekcja, która została wystawiona na aukcji, z której każdy pens zostanie przekazany na cele charytatywne.

Z pozoru zwykła felga (choć wiemy dobrze, że nie taka zwykła) w połączeniu z ‘nóżkami’ i kilkoma kółkami może posłużyć jako stolik. Ale to nie wszystko. Wylicytować można także fotel, w którym śmiało można się rozpędzić do ‘setki’ w 3,7 sekundy. Na co dzień zasiada w Continentalu GT, a teraz może znaleźć się w Twoim salonie! Skóra i alcantara w połączeniu z regulacją oparcia i wysokości będzie się w naszym gabinecie prezentowała naprawdę dobrze!

Na aukcji znajdzie się także m.in. zegar na ścianę wykonany z koła zębatego wałka rozrządu 8-cylindrowego silnika, a także blok dwunastocylindrowego silnika, który posłuży jako stojak do wina. W każdym z cylindrów będzie mogło znaleźć się jedno wino.

Podejrzewamy, że by nabyć jedno z tych akcesoriów, trzeba będzie wyłożyć kilkadziesiąt tysięcy złotych, to chyba jednak jedyny sposób, by za ‘przystępną’ cenę poczuć trochę bentley’owskiego luksusu.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRrrrraz Beetle!
Następny artykułBy nocą było bezpiecznie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here